راه اندازی خط تولید روغن

گروه صنعتی کامجد این امکان را برای علاقه مندان در زمینه تولید روغن های طبیعی قرار داده است تا با کمترین هزینه و سریع ترین زمان ممکن به با کیفیت ترین دستگاه های روغن گیری کنجد با تکنولوژی روز دنیا دست پیدا نمایند.

قابلیت روغن گیری از تمام دانه های روغنی نرم وسخت

روغن گیری از تمام دانه های روغنی
دانه های روغنی نظیر کنجد، زیتون، کرچک، سیاه دانه، هسته انگور، هسته انار، پسته ، گردو، نارگیل و...
درصد استحصال بالای روغن
شما قادر خواهید بود تا 52 درصد از دانه روغنی روغن کشی نمایید که نسبت به رقبا بالاترین نرخ بازدهی می باشد.
بدنه فلزی تمام استیل
بدنه استیل طراحی شده مطالبق استاندارد های ایمنی و بهداشت که باعث زیبایی خاص و سهولت در تمیز کردن دستگاه می شود.

دستگاه های گروه کامجد باتوجه به مشخصات فنی ذکر شده که قابلیت روغن گیری از تمام دانه های روغنی را دارد و درصد استحصال بسیار بالای روغن در این دستگاه ها، به معنای قیمت تمام شده پائین تر محصول نهایی(روغن) می شود که از نظر اقتصادی امتیاز بزرگی نسبت به سایر دستگاه های مشابه محسوب می شود. بدنه تمام استیل و طراحی مطابق با استانداردهای ایمنی و بهداشتی که باعث زیبایی خاص و سهولت در تمیز کردن دستگاه شده شرایط مناسبی را برای استفاده در منازل ، فروشگاه ها ، آزمایشگاه ها ، و مشاغل زود بازده بوجود می آورد. دستگاههای تولیدی کامجد بدون هیچ گونه الودگی محیطی و صوتی دارای کارکردی نرم و بی صدا می باشد.

بدنه مواد خور یک تیکه و قوی از ویژگی های مختص دستگاه های کامجد می باشد. بدنه مواد خور یک تیکه آلیاژ قوی تر و پوسته ضخیم تری نسبت به مدل معمولی دارد که این مورد باعت تراکم بیشتر سوراخ خروجی روغن و صفر شدن درصد شکستگی و ترکیدگی سیلندر می شودکه این مورد باعث می شود در روغن دهی دانه های سخت مثل هسته انگور و انار بازده بیشتری داشته باشید.

5 دقیقه رایگان

در صورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید با ما در تماس باشید. 02332511880

دریافت کاتالوگ محصولات

با وارد کردن ایمیل و یا شماره تلفن خود آخرین کاتالوگ و لیست قیمت را دریافت نمایید.

تفاوت کامجد با سایر تولید کننده های دستگاه های روغن کشی ؟!!

امروزه در سرار جهان شرکت ها متفاوتی اقدام به تولید تجهیزات روغن گیری نموده اند به طوری که وقتی شخصی قصد سرمایه گذاری روی این بازار را دارد در انتخاب دستگاه ها و قیمت های متفاوت واقعا سردرگم خواهد شد. تفاوت عمده مجموعه کامجد با سایر مجموعه ها در این مورد است که به خاطر اینکه خود مجموعه کامجد با استفاده از همین دستگاه ها اقدام به تهیه روغن از دانه های خوراکی می نماید با آزمون و خطا به مناسب ترین حالت بازدهی تجهیزات می رسد در صورتی که سایر دستگاه های روغن کشی به این عامل بسیار مهم توجه نمی کنند.

تماس با مشاورین

دستگاه های صنعتی کامجد

متخصصان کامجد همواره تلاش خود را کرده اند تا با استفاده از بروز ترین تکنولوژی های دنیا بیشترین بازدهی روغن دهی و کمترین انرژی مصرفی در کنار هم قرار بدهند.

دستگاه روغن گیری

مدل SCM-900 / SCA-900
اطلاعات بیشتر

دستگاه روغن گیری

مدل SCM-630 / SCA-630
اطلاعات بیشتر

دستگاه روغن گیری

مدل SCM-450 / SCA-450
اطلاعات بیشتر

سوپرتوربو

دستگاه روغن گیری مدل CLI-2000 / CLA-2000
اطلاعات بیشتر