سئوالات متداول دستگاه

برخی از سوالاتی که شما همراهان گرامی از ما پرسیده اید به شرح ذیل می باشد که با مطالعه ان میتوانید اطلاعات زیادی در مورد دستگاه های موجود به دست آورید.

دستگاه های روغن کشی پرس سرد کامجد در چهار ظرفیت آزمایشگاهی – فروشگاهی – کارگاهی – صنعتی می باشند .

دستتگاه های روغن کشی پرس سرد کامجد قابلیت روغن گیری از انواع دانه های روغنی نرم – متوسط و سخت را دارند و می توان انواع دانه های روغنی مانند کنجد، سیاهدانه – کتان – شاهدانه – بادام و ….. را روغن گیری نماید .

دستگاههای روغن کشی پرس سرد کامجد در تمام ظرفیت ها ، امکان کارکرد ۲۴ ساعته و بدون نیاز به خاموشی را دارد .

درصد روغن گیری دستگاه های روغن کشی پرس سرد کامجد بستگی به نوع دانه روغنی دارد و درصد روغن گیری برخی از دانه های روغنی تا ۴۵ درصد و برخی دیگر تا ۱۰ درصد متغیر است .

۱- طراحی اولیه دستگاه بصورت سه بعدی ۲- سیلندر مواد خور بصورت یک تیکه و حذف هر گونه پیچ و رزوه ( جهت رفع گیر در روند کاری ) ۳ – سیلندر مواد خور ضخیم تر ( حذف هر گونه ترکیدگی سیلندر ) ۴ – گلدانی با ضریب ۳ ( خنثی کردن پس فشار ماردون و طول عمر بیشتر بلبرینگ ) ۵ – آلیاژ مقاوم تر در سیلندر و ماردون ( مقاوم تر در مقابل فرسایش و مناسب برای انواع دانه های نرم و سخت ) ۶ – موتور گیربکس صنعتی ( فشار بیشتر به دانه ) ۷ – طراحی خاص ماردون و سیلندر ( درصد استحصال بیشتر روغن نسبت به سایر مدل ها ) ۸ – تراکم بیشتر سوراخ های سیلندر مواد خور  ( کمترین میزان لرد ) ۹ – روغن گیری بصورت خودکار و مدام بدون وقفه بصورت ۲۴ ساعته ( شبانه روزی ) ۱۰ – دسیبل صدای بسیار کم ( مناسب جهت کار در هر مکان ، منزل ، فروشگاه و … ) ۱۱ – عدم نیاز به رطوبت و یا پخت دانه ۱۲– کارکرد موفق در اقلیم های مختلف آب و هوایی ۱۳ – روغن گیری به روش پرس سرد ۱۴ – یک سال گارانتی تمام قطعات برقی و مکانیکی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ۱۵ – خدمات ویژه این تیپ از دستگاه ها ( نصب ، آموزش و راه اندازی کاملا رایگان )

برای شروع یک کسب و کار خانگی دستگاه روغن کشی مدل ۴۵ کامجد گزینه مناسب می باشد .

کار با دستگاه های روغن کشی پرس سرد کامجد بسیار آسان میباشد و تنها با چند ساعت آموزش کارشناس ، کار با دستگاه روغن کشی برای هر کاربر براحتی امکان پذیر است .

حداقل تجهیزات و امکانات لازم جهت راه اندازی یک کارگاه کوچک روغن کشی ، یک نفر نیروی انسانی ، فضای تقریبی ۱۲ متر مربع ، یک دستگاه روغن کشی مدل ۴۵ ، یک دستگاه فیلتر پرس و تامین ملزومات و ظروف بسته بندی روغن می باشد .

جهت راه اندازی کارگاه تولید روغن پرس سرد ، اخذ مجوز های قانونی صنفی و  بهداشتی الزامی است .

یک دستگاه روغن کشی پرس سرد کامجد در ظرفیت فروشگاهی امکان ایجاد اشتغال مستقیم حداقل برای ۲ نفر را دارد .

روغن های تولید شده به روش پرس سرد  بسته به نوع دانه روغنی آن دارای کاربردهای خوراکی ، طبی و آرایشی می باشند .

روغن های تولید شده به روش پرس سرد دارای مجوز استاندارد و بهداشت را می توانید به فروشگاه های کوچک و بزرگ مواد غذایی ، عطاری ها ، داروخانه ها و دیگر مراکز عرضه محصولات غذایی ، طبی و آرایشی عرضه و بفروش برسانید .

فرآیند روغن گیری به روش پرس سرد تقریبا هیچ گونه ضایعاتی ندارد و حتی کنجاله ( تفاله ) حاصل از روغن گیری دستگاه نیز قابل فروش می باشد .

این دستگاه ها امکان کار با برق تک فاز خانگی و سه فاز صنعتی را دارند .

بله ، کار با دستگاه های روغن کشی پرس سرد کامجد بسیار ساده و ایمن است و خانم های علاقمند به تولید روغن نیز براحتی می توانند با این دستگاه های کار و کسب درآمد نمایند .

دستگاه های روغن کشی پرس سرد کامجد جهت روغن گیری به هیچ نوع پیش فرآوری یا پخت دانه روغنی نیاز ندارد .

کیفیت روغن تولید شده به روش پرس سرد به کارکرد صحیح و بی عیب و نقص دستگاه روغن کشی ، کیفیت دانه روغنی ( بوجار و تمیز بودن دانه ) ،  رعایت شرایط بهداشتی بسته بندی و  انبار سازی روغن تولیدی بستگی دارد .

کنجاله حاصل از فرآیند روغن گیری دستگاه روغن کشی پرس سرد یک ماده غذایی سالم و مغذی برای خوراک دام و طیور می باشد .

بهترین راهکار جهت رونق فروش روغن های تولید شده به روش پرس سرد ، انتخاب دستگاه روغن کشی با کارکرد مطلوب ،  انتخاب دانه روغنی مرغوب ، رعایت کامل موارد بهداشتی تولید ، بسته بندی و نگهداری روغن تولیدی و قیمت گذاری اصولی این محصولات می باشد .

دستگاههای روغن کشی پرس سرد هوشمندکامجد ، علاوه بر دارا بودن مزیت های دستگاه های تیپ توربو کامجد ، دارای امکاناتی به شرح زیر می باشد :

امکان خاموش کردن اتومات دستگاه

سیستم انتقال مواد بصورت خودکار

امکان کنترل از راه دور تنظیمات دستگاه توسط کاربر

ارسال پیام از دستگاه به کاربر در موارد قطع برق و یا  تمام شدن دانه روغنی

روغن های استخراج شده از دستگاه روغنکشی پرس سرد دارای لرد ( املاح ) دانه روغنی می باشد که این لرد باعث غلظت وکدر بودن روغن تولیدی می باشد که این موارد در طعم و مزه ، کیفیت و ماندگاری این روغن ها تاثیر می گذارد . تجهیزات فیلتراسیون روغن با جداسازی لرد از روغن ، باعث افزایش کیفیت ، بهبود طعم و مزه و ماندگاری این روغنها می شود .

تمامی دستگاه های روغن کشی پرس سرد کامجد دارای یک سال گارانتی تمامی قطعات و ۱۰ سال خدمات و مشاوره رایگان پس از فروش می باشند .

تجهیزات فیلتراسیون روغن های تولید شده به روش پرس سرد شامل فیلترپرس ، لرد پرس و فیلتر میکرونی می باشد.


شرکت کامجد فعالیت تولیدی خود را به پشتوانه سالها کار تجربی و مطالعاتی در زمینه روغن های طبیعی با فرآوری کنجد و استحصال روغن از این دانه روغنی با ارزش آغاز کرد .

نماد الکترونیک

بایگانی‌ها

دسته‌ها